ZADOŚĆUCZYNIENIE ZA STRATĘ OSOBY BLISKIEJ

Zadośćuczynienie po stracie osoby bliskiej to kwota, której zadaniem jest pomóc bliskim przejść trudne chwile związane z nagłą i nieoczekiwaną stratą. To pieniądze, które mają za zadanie zrekompensować choć w części krzywdę. 
 
Bardzo ważnym jest, abyś sprawdził treść DECYZJI z Towarzystwa Ubezpieczeń lub WYROKU sądowego w Twojej sprawie, czy zostały zgłoszone wszystkie składniki roszczeń, a nie tylko samo zadośćuczynienie.
Niestety zauważamy, iż mecenasowie składają pozwy do sądu tylko na  samo zadośćuczynienie,  tym samym znacznie szkodząc osobom poszkodowanym, następnie podpisują często ugody niestety, które zamykają drogę do dalszego dochodzenia roszczeń. Zanim podpiszesz lub zgodzisz się na ugodę sprawdź, czy masz prawo uzyskać pieniądze za inne składniki roszczeń, jak na przykład zwrot kosztów pogrzebu w 100%, stosowne odszkodowanie, rentę dla siebie lub dzieci nie tylko z ZUSu lub KRUSu, ale też z Towarzystwa Ubezpieczeń. 
 
To ważne. Zgłoś się do Nas po bezpłatną analizę sprawy. Otrzymasz naszą opinię, co jeszcze możemy dla Ciebie uzyskać.
 
Pomagamy Poszkodowanym w wypadkach w uzyskaniu zadośćuczynienia i odszkodowania. Najważniejszym dla nas dobrem jest zadowolenie Poszkodowanego i jego rodziny.
 
MIAŁEŚ WYPADEK ! Zgłoś się do Nas.
 
ZAPRASZAMY !
Przetłumacz