Biuro czynne: Pon - Pt w godz. 10.00 - 18.00
ul. Trylogii 24, 01-982 Warszawa

SOLIDNA FIRMA 2012

ECPP po raz piąty laureatem programu Solidna Firma

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Europejskie Centrum Pomocy Poszkodowanym otrzymało Certyfikat Solidnej Firmy po raz piąty z rzędu. Na ogólnopolskim finale mającym odbyć się w Warszawie w dniu 8 marca 2013r. Nasza firma otrzyma Złoty Certyfikat Solidnej Firmy.
 
W śnieżnej scenerii Zamku Królewskiego na Wawelu w Krakowie w Centrum Wystawowo – Konferencyjnym odbył się regionalny finał programu gospodarczo konsumenckiego Solidna Firma edycja 2012 dla województw podkarpackiego, małopolskiego i świętokrzyskiego.
 
 
Na krakowskiej gali programu obecni byli Wiceprezes ECPP Andrzej Kesling i pisący te słowa Rzecznik ECPP. Na spotkanie przybyli również zaproszeni Przedstawiciele ECPP w osobach :  Monika Gwizdała, Irena Sobuś, Bożena Stanek, Janina Telega, Paweł Klęk, Marek Padło.
 
Kapitułę programu na spotkaniu reprezentowali Wicewojewoda małopolski, osoba reprezentująca Marszałka Województwa Małopolskiego oraz Dyrektor Oddziału ZUS w Krakowie.
 
Wiceprezes Andrzej Kesling dziękując za uznanie pozycji firmy, przedstawił zakres działania ECPP ze szczególnym uwzględnieniem pomocy udzielanej osobom po wypadkach.
 
Firmy ubiegające się o uzyskanie Certyfikatu Solidnej Firmy muszą spełnić szereg rygorystycznych warunków dotyczących uzyskania odpowiednich wskaźników ekonomicznych. Kapituła ogólnopolskiego konkursu, oceniając wnioski podmiotów ubiegających się o tytuł „Solidnej Firmy”, bierze pod uwagę w szczególności.: terminowe rozliczanie się z kontrahentami i pracownikami, przestrzeganie prawa pracy oraz wywiązywanie się ze zobowiązań reklamacyjnych. Kandydaci do certyfikatów muszą udowodnić, że ich przedsiębiorstwa działają wedle najlepszych standardów, stosują nowoczesne rozwiązania a produkowane przez nie wyroby oraz świadczone usługi charakteryzują się najwyższą jakością.
 
ECPP jako jedyna firma z branży odszkodowawczej znalazło się w tym szacownym gronie, co dowodzi niezbicie, iż na tle obecnych doniesień medialnych dotyczących szeregu nieprawidłowości w praktykach niektórych kancelarii odszkodowwczych, jest firmą legitymującą się wypłacalnością wobec swoich klientów.
 
 
Z poważaniem
Rzecznik ECPP
 
Michał Tamiołło
Przetłumacz