Biuro czynne: Pon - Pt w godz. 10.00 - 18.00
ul. Trylogii 24, 01-982 Warszawa

SOLIDNA FIRMA 2010

Laury konsumenckie dla ECPP

12 lutego 2010r w Warszawie, w hotelu Hyatt po raz siódmy przyznane zostały certyfikaty  programu gospodarczo-konsumenckiego „Solidna Firma”.
 
Mamy zaszczyt Państwa poinformować, że Europejskie Centrum Pomocy Poszkodowanym już  po raz drugi otrzymało prestiżowy laur konsumencki „Solidna Firma”.
 
Program Solidna Firma od momentu inauguracji w 2002 roku wspiera i promuje rzetelne  firmy, poddając je skrupulatnej weryfikacji i tworząc bazę godnych zaufania polskich przedsiębiorstw.
 
Wyróżnienie to otrzymują najlepsze polskie firmy, działające również na rynkach międzynarodowych, liderzy biznesu, którzy w swoich branżach wyznaczają nowe standardy działania, mają odwagę szukać nowych dróg. Lecz rzeczą najważniejszą w Programie Solidna Firma nie jest budowanie prestiżu i przysparzanie splendoru. To wyróżnienie, które otrzymują przedsiębiorstwa funkcjonujące na czystych i przejrzystych zasadach. Przedsiębiorstwa, które swój biznes opierają na etycznym działaniu, uczciwości, szacunku dla Klienta i swoich pracowników.    
 
To jest dla nas prestiż i z tego jesteśmy dumni, w tym elitarnym gronie Europejskie Centrum Pomocy Poszkodowanych jest już po raz drugi z rzędu.
 
Przyznany Certyfikat odebrała Prezes ECPP Beata Karwacka dziękując Wam wszystkim, którzy przyczyniliście się do tego sukcesu.    
 
To dzięki Wam, Waszej ciężkiej pracy, etycznym zachowaniom i determinacji, przyczyniliście się do otrzymania tego wielkiego wyróżnienia.    
 
Korzystając z okazji chcielibyśmy podziękować wszystkim Państwu jeszcze raz, mając nadzieję, że wypracowane wspólnie wysokie standardy pracy zaowocują w kolejnych latach i będą powodem do odbierania w Waszym imieniu kolejnych larów konsumenckich.
Przetłumacz