Biuro czynne: Pon - Pt w godz. 10.00 - 18.00
ul. Trylogii 24, 01-982 Warszawa

SOLIDNA FIRMA 2009

Finał Regionalny VIII edycji Programu Gospodarczo-Konsumenckiego, podczas którego wręczone zostały certyfikaty Solidna Firma 2009 przedsiębiorstwom z województwa świętokrzyskiego odbył się dziś w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim.
 
W spotkaniu wzięła udział wojewoda Bożentyna Pałka-Koruba. W tym roku certyfikaty otrzymało 8 firm: Europejskie Centrum Pomocy Poszkodowanym sp. z o.o. ze Starachowic, Firma Handlowo Usługowa „Sprzętkom” Krzysztof Seweryn ze Staszowa, Paleo-3 Katarzyna Śliwa z Kazimierzy Wielkiej, PPUH Perfopol sp. z o. o. ZPChr. ze Starachowic, Zakłady Mechaniczne Bifamet sp. z o.o. z Jędrzejowa, ENREM POŁANIEC sp. z o.o. Tursko Małe w Połańcu, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. ze Starachowic, Odlewnia Żeliwa FANSULD sp.j. z Końskich.
 
Program Gospodarczo – Konsumencki Solidna Firma rozwija się nieustannie od momentu powstania w 2002 r. Przedsięwzięcie to na dobre wpisało się w polskie realia, jako „lobby czystego biznesu”, łącząc w sobie promocję pozytywnego wizerunku firm działających zgodnie z zasadami etyki oraz tworząc środowisko dla odpowiedzialnego partnerstwa i współpracy.
Przetłumacz